Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Kabul Et
Image
Image
Image
Image
Image

SPADA COFFEE

NİKARAGUA Bueno Aires Kakule Kimyon, Narenciye,Tatlı baharat

Image
200TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ
₺ 190.00
250 g
1 Kg
Çekirdek
Türk Kahvesi
Espresso
Moka Pot
Aeropress
V60 dripper
Filtre
Chemex
French Press
SEPETE EKLE

Aroma: Kakule Kimyon, Narenciye,Tatlı baharat

Bölge: Dipilto

Çiftlik: Bueno Aires

Tür: Maragogype

İşlem: Yıkanmış

Yükselik: 1200-1450m

Hasat: 2021

Tedarikçi: Belc0

Agtron: 99,5

SCA Puanı: 89,5

Degasing: Minimum dinlenme süreci, kahve kavrum tarihinden itibaren 10-12 gündür.


Buenos Aires çiftliği, 2017 cup of exlecence derece almış bir çiftliktir. 1960 yılından beri Bay Luis Emilio Valladárez tarafından başlatılan ve bugün oğulları özel kahve üretimine odaklanarak devam eden bir aile kahve işletmesinin parçasıdır. Nikaragua, Nueva Segovia departmanı, Dipilto belediyesinde aynı adı taşıyan toplulukta bulunur. 70'i kahve ekilmiş 75mz'lik bir alandan oluşan bu yarışmada bizi temsil eden Maracaturra, Maragogype gibi çeşitler buluyor - Java, VillaSarshí ve Caturra. Deniz seviyesinden 1200 ila 1450 metre yükseklikte.

Çiftliğimizdeki felsefe, işbirlikçilerden, topluluktan son tüketiciye kadar kahve zincirinde yer alan tüm insanların, herkes için sürdürülebilir bir iş modeli ve refahı elde ettiği harika bir aile inşa etmektir.

Kahvemizin kalitesini garanti altına almak için, müşterilerimizin talep ettiği kalitelerde tutarlılık ve hassasiyete sahip olmamızı sağlayan yüksek nitelikli bir kalite kontrol ve araştırma ekibimiz var. "ÇİFTLİKLERİMİZDEN KAHVE EŞSİZ BİR MEKÂN YARATIYOR VE İÇENLERDE DUYGU UYANDIRIYOR"