Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Kabul Et

HAKKIMIZDA

Kahve keyifli bir ilişki gibidir !

Her ikisi de keşif, öğrenme, sabır ve emek ister. Keyifli bir ilişkinin, zaman alması ve güzelliğinin, ayrıntılarda gizli olması gibi kahve de derinlerine indikçe içindeki tüm güzelliği, zaman içerisinde size sunacaktır. Zamanla ve tanıdıkça gelişen, güzelleşen bir ilişki gibi kahve de ona gösterilen ilgi ve emeği boşa çıkarmayacaktır.  

Bizler SPADA COFFEE olarak, kahve ile olan ilişkimizi bu şekilde yorumluyoruz; keşif, sabır ve emekle yoğrulan keyifli bir ilişki. İçtiğiniz her yudumda keyif almanız için, kahve ile kurmuş olduğumuz bu ilişkiyi günden güne güçlendiriyoruz.


KALİTE

Her noktada kalite !

Kahvelerimizi titizlikle seçip, tedarik edilmesinden kavrulmasına, paketlemesinden bardağınıza gelmesine kadarki tüm süreçleri özenle sürdürmeye çalışıyoruz.

Seçmiş olduğumuz her kahvenin,o bölgeye ait karakterini ve kendine özgü tat profillerini size yansıtmaya çalışırken, birden fazla kavurma profili deneyip, yapmış olduğumuz tadımlarla, sunuma en uygun olanını seçiyoruz.


DEVAMLI ÖĞRENME

Bilgi paylaştıkça güzeldir !

İyi kahve için çıktığımız bu yolda edindiğimiz tecrübelerin, yaptığımız araştırmaların, aldığımız eğitimlerin, okuduğumuz kaynakların hepsi, kahve ile olan ilişkimizi güçlendirmek içindir. Bu yolda hala öğrenmeye devam ediyoruz.

Edindiğimiz bu bilgileri de, bazen bir bardak kahve içerken dostlarımızla, bazen de iş ortaklarımızla, onların daha iyi noktalara gelebilmeleri için paylaşmaktan gurur duyuyoruz.


UCUZ KAHVE

Kim istemez ki en ucuz ve en iyisini ?

Her meyvenin aynı kalitede ve aynı fiyatta olması tabi ki mümkün değil. Fakat bunları seçerken belirli kalite kriterlerinde olmasına özen gösteriyoruz.

Bizler istiyoruz ki, siz kahve severler ve kahve tüketicileri, çekirdek seçimlerini yaparken fiyattan ziyade, çekirdeğin kalitesi, doğru hasat ve süreç, etik ticaret gibi çekirdeğe dair bazı önemli noktaları gözetebilin. Çünkü, bu bütünlüğü yakalayabilen bir çekirdek için 

“iyi çekirdek” tanımını kullanabiliriz. Niteliksiz ve özensiz kavrulmuş bir çekirdeğe ödeyeceğiniz ücret, böylesi keyifli bir ihtiyacı çok da keyifli olmayan bir deneyim ile baltalayacaktır.


OMNI-ROAST

En iyi kavurma profili için çalışıyoruz !

Her çekirdeğin, yetiştiği bölgenin toprak yapısı ve iklim şartlarına, işlenme yöntemlerine göre, kavurmada ısıya karşı tepkileri farklılıklar göstermektedir. 

Her çekirdeğin ideal bir profili olduğunu düşünerek , içersindeki aromaları karartmadan, tüm parlaklığıyla sunmaya özen gösteriyoruz. Tüm kahvelerimizi omni-roast olarak kavuruyoruz.